skok na navigaci skok na obsah

Daruj písničku

Chcete darovat skutečně originální a osobní dárek? Potom jste tady správně. Napíšeme pro Vás písničku podle Vašeho zadání, tak, aby byla obdarovanému ušita „na tělo“. A další specialita? Píseň bude nahlášena na Ochranném svazu autorském a ten, pro kterého je písnička určena, bude uveden v jejím podtitulu (např: Virtuos – píseň pro Zdeňka Lahodu). Obdarovaný obdrží darovací certifikát, který mu dává právo použít píseň k nekomerčním účelům dle své vůle.

Co je nutné udělat?

Popište nám co nejblíže toho, komu chcete písničku darovat. Čím lépe se Vám to podaří, tím osobnější písnička bude. Můžou ale stačit třeba i jen slova, které se v písni mají vyskytovat, či téma, o kterém má pojednávat. Pro inspiraci nabízíme příklad již splněného přání.

Pro koho: kamarád, 30 let
Typ písničky: rychlá, veselá
Popis osoby: Je to veselý mladý muž, jehož koníčkem je hudba. Umí zahrát snad na každý hudební nástroj, který se mu dostane do ruky. Zároveň rád posedí s kamarády na pivku. Chtěla bych mu písničku věnovat k 30 narozeninám a byla bych ráda, kdyby si ji mohl sám hrát a zařadit do svého repertoáru. Chtěla bych, aby písnička měla skutečně hravou a veselou náladu a nechyběl jí vtip.

1 V nejlevnější variantě dodáme písničku s textem, notovým zápisem a akordy. ukázka - text ukázka - akordy

2 Druhá verze písničky je totéž co varianta základní, doplněná live nahrávkou.

3 Třetí verze je první varianta plus nahrávka z domácího studia. ukázka - domácí studio

4 Čtvrtá varianta text, noty, akordy a nahrávka ze studia profesionálního. ukázka - profi studio

Pro ceníky a další podrobnosti si pište na adresu pisnicka@hotmail.cz

BandZone

CD DUBNIČKA-LAHODA - NORMÁLNĚ NEZPÍVÁM ZDARMA KE STAŽENÍ