skok na navigaci skok na obsah

Vystoupení

Pro děti

Vedle hraní na dětských festivalech, kulturních akcích a různých společenských příležitostech máme i speciální vzdělávací programy pro děti.

NORMÁLNĚ NEZPÍVÁM

Interaktivní literárně-hudební program dětem otevře základní tajemství tvorby písničky. Dokážete poznat, o čem se v písni zpívá? Rozumíte neobvyklým slovním obratům? Najdete v písni rýmy? Zkusíte vymyslet vlastní? Udržíte tón? Rozeznáte jej od intervalu a akordu? Poznáte, který akrod je mol a který dur? Zopakujete rytmus? To všechno si v pořadu s dětmi vyzkoušíme. Na konci pořadu si děti vyzkouší, jak vytvořit vlastní text, a odnesou si domů svoji písničku.

Pořad je přizpůsoben svou náročností schopnostem a zkušenostem dětí. Mateřské školy, první stupně, druhé stupně – ke všem přistupujeme individuálně.

Každé dítě dostane jako dárek naše CD Normálně nezpívám!
Cena programu 60 Kč / dítě

Písničky, které s dětmi složíme, natáčíme a publikujeme je v galerii na YouTube. Rodiče se tak mohou podívat na výsledky práce jejich dětí a ty si spolu s učiteli mohou písničku připomenout a znovu zazpívat.

Průřez pořadem Normálně nezpívám můžete vidět na YouTube:

 

ŘEMESLA NÁS BAVÍ

Řemesla jsou cool. Nemusíte umět ani zatlouct hřebík, přitom se naučíte, jak se staví dům. V našich písničkách se dozvíte o devíti řemeslech to podstatné nejen z textu, ale i z hudby. Každá píseň má svůj styl a žánr svému řemeslu na míru. Jitka Molavcová, Tomáš Hanák, Roman Vojtek, Martin Stránský, Martin Hofmann, Martin Pošta a Zdeněk s Vilémem zpívají na CD písně Elektrikář, Kovář, Truhlář, Zedník, Keramik, Kadeřník, Kuchař, Brašnář a Krejčí. Ukážeme vám, jak v písničkách číst, jak se podle nich o řemeslech něco dozvědět a společně si taky samozřejmě zazpíváme.

Pořad je určen hlavně pro druhé stupně základních škol, kde může pomoct i při volbě povolání. Dá se rozvinout i do výuky českého jazyka, hudební výchovy, multimediální výchovy atd.

Každé dítě dostane od nás jako pracovní pomůcku naše CD Řemesla nás baví.
Cena programu 80 Kč / dítě

Technické podmínky – 40 – 80 dětí v akusticky příznivé třídě. V případě většího počtu můžeme odehrát i tři vystoupení za sebou nebo program přenést do ozvučeného sálu.

Délka 45 – 50 minut.

Pro dospělé

PÍSNIČKY, KTERÉ JSTE JEŠTĚ NESLYŠELI

Jsme baviči a příjemní společníci spíš než popové hvězdy. Vytváříme dobrou náladu a chytrou zábavu spíš než zvukovou kulisu a jevištní show. Veselé a vtipné písničky střídají ty romantické a nostalgické. Povídáme si s lidmi, vyprávíme veselé historky, lakonické básničky nebo prostě co nás napadne. Název pořadu odkazuje na originalitu naší tvorby a spíš vedlejší proud než je ten mainstreamový.

Dva největší problémy našich vystoupení jsou:
1) dostat lidi do sálu
2) dostat lidi ze sálu

Publikum, které rádo poslouchá a ocení nové a neznámé, nezklameme.

Můžeme hrát hodinu nebo i dvě. Ideálním prostorem je spíš intimní sál, kde se jeviště s hledištěm dobře propojí. Ozvěte se nám.

BandZone YouTube Kudy z nudy

POJĎ,
NAPIŠ HIT!