skok na navigaci skok na obsah

My

Jsme zkušenostmi ostřílená autorská dvojice, která si zakládá na kreativitě, hravosti, legraci, melodické muzice a hravých textech. Píšeme a hrajeme písničky jak pro dospělé, tak i pro děti, jak veselé, tak i romantické, jak pro nás, tak i pro jiné interprety. Zdeněk strávil léta v opeře a Vilém je činoherní herec a režisér, a tak máme rádi komunikaci s diváky a při vystoupeních vždy panuje příjemná atmosféra.

Hrajeme po školkách, školách, kulturních domech, společenských sálech, klubech a kinech, kulturních akcích a všemožných festivalech … hráli jsme v Ženevě, Varšavě, Litvě a Bruselu, ale stejně rádi hrajeme ve 3. B.

Samozřejmě s radostí zahrajeme i u vás.

Vilém Dubnička

autor textů

Vilém Dubnička Pochází z Hustopeč nad Bečvou, takže je vlastně tak trochu Valach! Vystudoval Obchodní akademii ve Valašském Meziříčí, ale to byl omyl. Absolvoval činoherní herectví na DAMU a deset let hrál v činohře Divadla J. K. Tyla v Plzni. Pak se stal režisérem a založil festival Divadelní léto pod plzeňským nebem. Moderuje pořad Cyklotoulky/Běžkotoulky na ČT Sport, je na volné noze, hraje, zpívá, píše písničky a je to veselý muž.

Zdeněk Lahoda

autor hudby

Zdeněk Lahoda Žil odmala v Horšovském Týně, takže je vlastně tak trochu Chod! Vyučil se výrobě a opravě hudebních nástrojů v Kraslicích, ale jeho nejlepším nástrojem je hlas. Deset let zpíval v opeře Divadla J. K. Tyla v Plzni, založil mužské vokální kvinteto Hlasoplet, Sdružení Ty a Já a dětský sbor Lahoda. Nyní je na volné noze, hraje, zpívá, píše písničky a je to veselý muž.

BandZone YouTube Kudy z nudy

POJĎ,
NAPIŠ HIT!